top of page

søn. 29. okt.

|

Sydhavnsvej 80, 4760 Vordingborg, Danmark

Gåsetårn Marathon Jubilæumsløb 2013- 2023 #100

Tilmelding på gaasetaarnmarathon@gmail.com husk at skrive navn, telefonnummer, distance samt løbsdato. Løbet kr. 100 betales venligst på forhånd Mobilepay tlf. 25 36 15 54 / reg: 5475 konto: 1249562. Special medalje på alle distance 100 stk. udsolgt, tilmelding efter d.17-10-2023 almindelig medalje.

Tilmeldingen er ikke åben
Se andre løb
Gåsetårn Marathon Jubilæumsløb 2013- 2023 #100
Gåsetårn Marathon Jubilæumsløb 2013- 2023 #100

Tid & Sted

29. okt. 2023, 09.00

Sydhavnsvej 80, 4760 Vordingborg, Danmark

Special medalje på alle distance (begrænset antal) 100 stk. udsolgt

Tilmelding efter d.17-10-2023 almindelig medalje.

Marathon 

Angelika Lange

Bina Samson 

Birger Larsen

Brian Vernersen

Carl Frieboe Rasmussen ( alm.medalje)

Charlotte Poulsen

Dennis Hansen

Gurli Hansen

Jakob Dirksen ( alm.medalje)

Jari Hiltunen

Jonas Aagaard Madsen

Kirsten Bonde

Lone Birgitte Larsen

Maud Hjortshøj

Mette Birth ( alm.medalje)

Michael Larsen 

Michael Nilsson ( alm.medalje)

Ole Caffell ( alm.medalje)

Pernille Blichert-Hansen

Peter Berg

Rikke Cebula ( alm.medalje)

Søren Drewsen ( alm.medalje)

Søren Kuhlmann

Thomas Lønbæk  ( alm.medalje)

Tommy Clausen ( alm.medalje)

Trine Dydensborg

Halv Marathon 

Anette Wollesen

Bodil Madsen

Bolette Lander

Brian Henningsen

Brian Nørtoft Berntsen

Catrine Kristoffersen

Christian Langballe

Christina Olsen

Claus Sommerlund

Dorthe Møller

Finn Rasmussen

Gitte Jakobsen

Gregers Gammelsmølf 

Heidi Erika Hansen ( alm.medalje)

Heidi Møller

Helle Schack

Henning Pickering Hansen

Jack Zander

Jan Czuba

Janne Terp

Jeanette Wly ( alm.medalje)

Jeanne Høyer

Johnny Sørensen

Karin Aagaard Madsen

Karsten Aagaard 

Kim G. Nørgaard

Klaus Huus

Klaus jensen

Kristoffer Rauff 

Lone Bjørg Hansen

Louise Løbesmølf Andersen

Magnus Albrekt

Majbrit Hansen

Maria Christiansen

Martin Kløvested

Michael Graabech Hansen

Michael Steffensen

Mogens Larsen

Mona Hansen

Morten Larsen ( alm.medalje)

Nanna Madsen ( alm.medalje)

Nung Subprasert

Ole Steen Pedersen ( alm.medalje)

Palle Nielsen

Pelle Knøsgaard

Pia Nielsen 

Pia Sørensen

Rasmus Stark

Rasmus Valther Stender

Stella Rasmussen

Steven Lambert ( alm.medalje)

Stig Jensen

Susanne Bohm Ovesen

Susanne Pedersen

Svend Rauff  ( alm.medalje)

Thomas Jensen

Thomas Larsen

Tina Beckmann

Tine Dunch 

Tommy Jensen

Trine Frederiksen

Troels Madsen ( alm.medalje)

Anden Distance

Anders Møller ( alm.medalje)

Ane Rasmussen

Anette Lauenborg ( alm.medalje)

Brith Andersen

Catharina Pehrsson

Dennis Køltoft ( alm.medalje)

Finn Christiansen  

Frank  Andreasen

Ingrid Jensen

Jacob Rasmussen

Kasper Kûhnell ( alm.medalje)

Lars Stegmann

Louise Alenkær

Mette Færregaard 

Mette Lee Grønkjær

Mette Preus

Mette Rasmussen

Mia Stegmann

Mie Rasmussen

Michelle Runge Nielsen

Mikkel Fink

Nicolai Rich

Nikita Bay

Pia Rikke Dankelev

Sabina Pehrsson

Sillas N.Chortzen

Søren Nielsen

Power Walk

Anne Marie Sørensen 

Helle Nielsen

Lone Stark

Louise Dansgaard

Malene Jeppesen

Sonja Christiansen 

Del dette løb

bottom of page